STYL 57. B2B Targi Mody

  57. B2B Targi Mody STYL to najważniejsza impreza w branży mody dla Republiki Czeskiej, Słowacji i innych państw Europy Środkowej i Wschodniej od 1993 roku. Wystawcy z ponad 15 krajów oferują i prezentują handlowcom i kupującym nowe kolekcje na kolejne sezony w poszczególnych segmentach (moda klasyczna, moda rekreacyjna, moda dziecięca i ciążowa, bielizna/stroje kąpielowe). Kolekcje czeskich i europejskich osobowości mody oraz nowego pokolenia projektantów są tu również regularnie reprezentowane w formie profesjonalnych pokazów mody. W ramach bogatego programu towarzyszącego goście targowi mogą obejrzeć na dużym wybiegu pokazy oferowanych kolekcji. Podczas 57. B2B Targów Mody STYL jest również oferowana biżuteria i modne dodatki.

  Nazwa: 57. B2B Targi Mody (www.styl.eu)
  Termin: 21-23.08.2021
  Miejsce: Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1
  Organizator: Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)
  Nomenklatura imprezy: odzież damska, męska, dziecięca, odzież dżinsowa i sportowa, futra i odzież skórzana, pronto/fast fashion, bielizna, modne dodatki, tkaniny, dzianiny, organic/vegan, inne
  Ranga imprezy: największe targi odzieży i obuwia w Europie Środkowej (równolegle odbywają się 57. B2B Targi Obuwia i Wyrobów ze Skóry KABO)
  Koszty udziału: wkrótce będą znane
  Zgłoszenie udziału: kontakt agencja@targi.brno.pl, nr tel. 34 366 98 88
  Do pobrania: Raport końcowy STYL/KABO II 2020 w j. czeskim (pdf 9,40 MB)
  iKatalog STYL II 2020
  Impreza odbywająca się równolegle: 57. B2B Targi Obuwia i Wyrobów ze Skóry KABO
     

  Udostępnij informację o tym wydarzeniu
  SZCZEGÓŁY WYDARZENIA