PYROS Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych

  targi technik pożarniczych

  Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych PYROS  to specjalistyczne targi przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów zajmujących się ochroną przeciwpożarową, zintegrowanymi działaniami systemu ratownictwa, ochroną zdrowia, życia i mienia. Targi PYROS ze swoją wieloletnią tradycją to numer jeden w Republice Czeskiej — impreza po raz pierwszy miała miejsce w 1972 roku. Jest to niepowtarzalna okazja całościowego przeglądu funkcjonowania zintegrowanych służb ratowniczych oraz ich indywidualnych oddziałów. Równolegle w centrum wystawienniczym w Brnie odbędą się Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony IDET oraz Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony ISET.

  Nazwa: Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych (www.bvv.cz/en/pyros/)
  Termin: 06-08.10.2021
  Miejsce: Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska
  Organizator: Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)
  Nomenklatura imprezy: do pobrania szczegółowa nomenklatura (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim
  Ranga imprezy: największe targi pożarnicze w Republice Czeskiej i jedne z największych w regionie Europy Środkowej (równolegle odbywają się Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony IDET i Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony ISET)
  Koszty udziału:  opłata rejestracyjna – 5.000 CZK, powierzchnia bez zabudowy – 2.610 CZK/m kw., najtańsza zabudowana powierzchnia wystawiennicza (9 m kw.) – od 41.400 CZK, więcej szczegółów na stronie „Jak się zgłosić?” w czeskiej lub angielskiej wersji językowej
  Zgłoszenie udziału: kontakt agencja@targi.brno.pl, nr tel. 34 366 98 88
  Statystyki
  z roku:
  2019 (maj)
  Liczba zwiedzających: łącznie 26.389 zwiedzających z 40 krajów (1.100 zarejestrowanych profesjonalistów z zagranicy), najwięcej zagranicznych zwiedzających przyjechało ze Słowacji, Polski, Austrii, Niemiec oraz Węgier.
  Preferencje profesjonalnych zwiedzających: IDET 77,9%, PYROS + ISET 22,1%. Akredytowało się 149 dziennikarzy z 9 krajów.
  Dzień Bezpieczeństwa 01.06.2019 roku odwiedziło 10.150 zwiedzających
  Liczba wystawców: 111 firm z 6 krajów  (35% z zagranicy), e-katalog w j. czeskim lub j. angielskim
  Do pobrania:  Raport końcowy IDET, PYROS, ISET 2019 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim, biuletyn IN IDET 2019 w j. czeskim lub j. angielskimZaproszenie dla wystawców IDET, PYROS, ISET 2021 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim; prezentacja IDET/PYROS/ISET (pdf)
  targi technik pożarniczych
  Udostępnij informację o tym wydarzeniu
  SZCZEGÓŁY WYDARZENIA