JEWELLER EXPO UKRAINE Międzynarodowe Targi Jubilerskie

Międzynarodowe Targi Jubilerskie Jeweller Expo Ukraine to największa międzynarodowa impreza sektora jubilerskiego na Ukrainie. Impreza posiada status „UFI Approved events” (imprezy rekomendowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego). W kwietniu 2018 r. targi zmieniły lokalizację – od tej pory odbywają się w największym ukraińskim  centrum wystawienniczym International Exhibition Centre IEC położonym w lewobrzeżnej części Kijowa. Kolejna edycja Jeweller Expo Ukraine potrwa od 27 do 30 maja 2021 (4 dni – od czwartku do niedzieli).

Nabywcy hurtowi i detaliczni, importerzy, eksporterzy, producenci oraz projektanci już po raz 40. spotkają się na forum, które skupia uwagę najważniejszych przedstawicieli branży jubilerskiej. W edycji imprezy w kwietniu 2018 r. stoiska 143 wystawców z 4 państw odwiedziło 16 120 osób. Dzięki obecności na targach w Kijowie polskie firmy mają niepowtarzalną okazję nawiązania relacji biznesowych na Ukrainie i zwiększenia rozpoznawalności swojej marki nie tylko na rynku polskim, ale i ukraińskim. Wystawa stwarza szansę na znalezienie przedstawicieli handlowych poszerzając tym samym bazę klientów i umożliwiając osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych. 

Nazwa: Międzynarodowe Targi Jubilerskie (www.jewellerexpo.kiev.ua/)
Termin: 27-30.05.2021
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze/Международный выставочный центр/International Exhibition Centre w Kijowie, ul. Brovarskij Prospekt 15, Ukraina
(www.mvc-expo.com.ua)
Organizator: KMKYA (www.kmkya.kiev.ua), 
Nomenklatura imprezy: 4 salony tematyczne: «Juvelir Expo Ukraina 2021» (biżuteria ozdobna, biżuteria ślubna, metale bankowe, kamienie szlachetne i półszlachetne, kamienie organiczne – bursztyn, perły, korale i inne, kamienie syntetyczne i szkło, wyroby i pamiątki z kamienia, kamienie dekoracyjne, zegarki, zegary stołowe, zegary ścienne, zegarki i zegary biżuteryjne, wyposażenie, komponenty, mechanizmy), «Jeweller Mash Expo 2021» (wyposażenie, sprzęt, materiały eksploatacyjne do produkcji biżuterii i obróbki kamieni, ekspozytory, opakowania),  «Salon of Accessories and Fashionable Adornments» (biżuteria i akcesoria do włosów, modne dodatki – zegarki, torebki, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria do telefonów komórkowych, akcesoria biurowe – elitarna papeteria, artykuły piśmiennicze, galanteria i prezenty, ubrania ślubne, dekoracje i prezenty ślubne, usługi weselne, akcesoria do domu – wystrój, elementy ozdobne, zastawy stołowe i naczynia, upominki, prezenty, akcesoria podróżne)
Ranga imprezy: Nr 1 na Ukrainie
Koszty udziału: bezprowizyjna obsługa Agencji Promocji Eksportu (kliknij w zakładkę Kontakt),  zabudowana powierzchnia ekspozycyjna 180 EUR/1 m kw.,  powierzchnia niezabudowana 160 EUR/1 m kw., opłata rejestracyjna 200 EUR, wyposażenie dodatkowe zgodnie z cennikiem organizatora
Dotacja:
Zgłoszenie udziału: wystarczy wysłać e-mail na adres info@exhibitions24.eu lub zadzwonić na nr 34 3669888
Statystyki z roku: 2018 (kwiecień)
Liczba zwiedzających: 16 120 osób
Liczba wystawców: 143 wystawców, w tym wystawcy ukraińscy i wystawcy zagraniczni z 3 krajów (Gruzja, Włochy, Turcja)
Powierzchnia ekspozycyjna: Łącznie 7 000 m kw., netto 3 200 m kw.
Pobierz: Booklet JEU 2021 springJeweller Expo Ukraine 2021 (spring)
Pobierz: Warunki udziału/terms of participation (pdf)
Pobierz: Jewellery market of Ukraine 2019
Przejdź do: Galeria zdjęć Jeweller Expo

www.facebook.com/Jewellerexpo/

  Nasze usługi: – rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
– zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
– wsparcie wystawcy podczas imprezy

Udostępnij informację o tym wydarzeniu
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA