IDET Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony

  Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony IDET to jeden z najważniejszych  pokazów technologii obronnych w Europie Środkowo-Wschodniej, z dużym udziałem wystawców i profesjonalnych zwiedzających. Impreza została zaprojektowana jako platforma proeksportowa dla czeskiego przemysłu obronnego i bezpieczeństwa. Targi odbywają się przy wsparciu i udziale najważniejszych przedstawicieli politycznych i wojskowych Republiki Czeskiej. Największymi wystawcami są Ministerstwo Obrony Republiki Czeskiej i Armia Republiki Czeskiej. Wystawcy z 20 państw prezentują swoje produkty zagranicznym delegacjom wojskowym i ekspertom z całego świata. Integralną częścią każdej edycji imprezy jest zróżnicowany program towarzyszący, w ramach którego eksperci poruszają aktualne tematy z zakresu technologii obronnych.

  Równolegle z Targami IDET w brneńskim Centrum Wystawienniczym odbywają się Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych oraz Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony PYROS/ISET pod wspólnym mianem targów zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

  Nazwa: Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony
  (www.bvv.cz/en/idet/)
  Termin: 06-08.10.2021
  Miejsce: Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska
  Organizator: Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)
  Nomenklatura imprezy: broń i amunicja; czołgi i środki transportu; technologie lotnicze; systemy dowodzenia i łączności; technologie zabezpieczenia i usługi; urządzenia obserwacyjne i znakujące; bezpieczeństwo i ochrona osób; radary i systemy radiotechniczne; konserwacja i naprawy; systemy C4I2; logistyka i serwis; literatura specjalistyczna, stowarzyszenia, instytucje — do pobrania szczegółowa nomenklatura (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim
  Ranga imprezy: największe targi przemysłu obronnego w Republice Czeskiej i jedne z największych
  w regionie Europy Środkowej (równolegle odbywają się Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych PYROS i Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony ISET)
  Koszty udziału:  opłata rejestracyjna – 9.000 CZK, powierzchnia bez zabudowy — od 6.390 CZK/m kw., najtańsza zabudowana powierzchnia wystawiennicza (9 m kw.) – od 79.300 CZK, więcej szczegółów na stronie „Jak się zgłosić?”czeskiej lub angielskiej wersji językowej
  Zgłoszenie udziału: Formularz online (on-line application) lub kontakt agencja@targi.brno.pl,
  nr tel. 34 366 98 88
  Statystyki
  z roku:
  2019 (maj)
  Liczba zwiedzających: łącznie 26.389 zwiedzających z 40 krajów (1.100 zarejestrowanych profesjonalistów z zagranicy), najwięcej zagranicznych zwiedzających przyjechało ze Słowacji, Polski, Austrii, Niemiec oraz Węgier.
  Preferencje profesjonalnych zwiedzających: IDET 77,9%, PYROS + ISET 22,1%. Akredytowało się 149 dziennikarzy z 9 krajów.
  Dzień Bezpieczeństwa 01.06.2019 roku odwiedziło 10.150 zwiedzających
  Liczba wystawców: 423 firmy z 28 krajów  (70% z zagranicy), najliczniejszy udział zagraniczny — Niemcy, Austria, Słowacja, e-katalog w j. czeskim lub j. angielskim
  Do pobrania: Raport końcowy IDET, PYROS, ISET 2019 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim, biuletyn IN IDET 2017 w j. czeskim lub j. angielskimZaproszenie dla wystawców IDET, PYROS, ISET 2021 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim; prezentacja IDET/PYROS/ISET (pdf)
  IDET 2021 visual
  Udostępnij informację o tym wydarzeniu
  SZCZEGÓŁY WYDARZENIA